ATS-15C-114-C3-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15C-114-C3-R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATS-15C-114-C3-R0
Producator / Marca: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descrierea produsului HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
Foi de date: ATS-15C-114-C3-R0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATS-15C-114-C3-R0
Număr parc ATS-15C-114-C3-R0 Producător Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descriere HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18249 pcs Fișa cu date ATS-15C-114-C3-R0.pdf
Lăţime 1.575" (40.00mm) Tip Top Mount
Rezistența termică @ Natural - Rezistența termică @ Air Forced Flow 7.53°C/W @ 100 LFM
Formă Square, Fins Serie pushPIN™
Power Dissipation @ Creșterea temperaturii - Pachetul răcit Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Finisare material Blue Anodized
Material Aluminum Lungime 1.575" (40.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime oprită la bază (înălțime fină) 0.590" (15.00mm)