SC50F103WN
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
SC50F103WN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SC50F103WN
Producator / Marca: Advanced Sensors / Amphenol
Descrierea produsului THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Foi de date: SC50F103WN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SC50F103WN
Număr parc SC50F103WN Producător Advanced Sensors / Amphenol
cantitate valabila 13541 pcs Fișa cu date SC50F103WN.pdf
Serie SC Rezistență în Ohms @ 25 ° C 10k
Toleranța rezistenței ±0.2°C Putere - Max 50mW
ambalare Bulk Pachet / Caz Bead
Alte nume 235-1433
508697
508697C
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime - Sârmă de plumb 1.50" (38.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata NTC Thermistor 10k Bead B25 / 85 3969K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Toleranța valorii -
produse asemanatoare
SC50F103V
SC50F103V
Producători: Advanced Sensors / Amphenol
Descriere: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
In stoc: 19715 pcs
Descarca: SC50F103V.pdf
RFQ
SC50F302W
SC50F302W
Descriere: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
In stoc: 24397 pcs
Descarca: SC50F302W.pdf
RFQ
SC5040FH-6R8
SC5040FH-6R8
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 6.8UH 11.5A 9 MOHM SMD
Descarca: SC5040FH-6R8.pdf
SC50F502V
SC50F502V
Descriere: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Descarca: SC50F502V.pdf
SC508AULTRT
SC508AULTRT
Producători: Semtech
Descriere: IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ
Descarca: SC508AULTRT.pdf
SC50F302V
SC50F302V
Descarca: SC50F302V.pdf
SC50F103W
SC50F103W
Descriere: THERMISTOR NTC 10KOHM 3933K BEAD
Descarca: SC50F103W.pdf
SC50F232W
SC50F232W
Descriere: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Descarca: SC50F232W.pdf
SC508ULTRT
SC508ULTRT
Producători: Semtech
Descarca: SC508ULTRT.pdf
SC50F103VN
SC50F103VN
Descarca: SC50F103VN.pdf
SC50F232V
SC50F232V
Descarca: SC50F232V.pdf
SC50F303W
SC50F303W
Descriere: THERMISTOR NTC 30KOHM 3969K BEAD
Descarca: SC50F303W.pdf
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW