EC95F302WN
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
EC95F302WN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EC95F302WN
Producator / Marca: Advanced Sensors / Amphenol
Descrierea produsului THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EC95F302WN
Număr parc EC95F302WN Producător Advanced Sensors / Amphenol
Descriere THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24832 pcs Fișa cu date
Serie EC95 Rezistență în Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranța rezistenței ±0.2°C Putere - Max 75mW
ambalare Bulk Pachet / Caz Bead
Temperatura de Operare -80°C ~ 150°C Tipul de montare Free Hanging
Lungime - Sârmă de plumb 2.50" (63.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant