SLSD-71N200
Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
SLSD-71N200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLSD-71N200
Producator / Marca: Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Descrierea produsului PHOTODIODE 930NM 0.7-1.2MA LDS
Foi de date: SLSD-71N200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLSD-71N200
Număr parc SLSD-71N200 Producător Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
cantitate valabila 16285 pcs Fișa cu date SLSD-71N200.pdf
Lungime de undă 940nm Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 20V
Unghi de vedere 120° Spectral Range 400nm ~ 1100nm
Serie - Responsivitate @ nm 0.55 A/W @ 940nm
Timp de raspuns - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C