ASV2-25.000MHZ-R-L1-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASV2-25.000MHZ-R-L1-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ASV2-25.000MHZ-R-L1-T
Producator / Marca: Abracon Corporation
Descrierea produsului OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: 1.ASV2-25.000MHZ-R-L1-T.pdf2.ASV2-25.000MHZ-R-L1-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ASV2-25.000MHZ-R-L1-T
Număr parc ASV2-25.000MHZ-R-L1-T Producător Abracon Corporation
Descriere OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 86394 pcs Fișa cu date 1.ASV2-25.000MHZ-R-L1-T.pdf2.ASV2-25.000MHZ-R-L1-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie ASV2
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 25MHz
descriere detaliata 25MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 20mA