W2L16C684MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
W2L16C684MAT1A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: W2L16C684MAT1A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.68UF 6.3V X7R 0508
Foi de date: W2L16C684MAT1A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile W2L16C684MAT1A
Număr parc W2L16C684MAT1A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.68UF 6.3V X7R 0508 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188483 pcs Fișa cu date W2L16C684MAT1A.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.037" (0.95mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm) Serie IDC
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0508 (1220 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL (Multi-Terminal) descriere detaliata 0.68µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
capacitanță 0.68µF Aplicații Bypass, Decoupling