W2L14C474MAT1S
AVX CorporationAVX Corporation
W2L14C474MAT1S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: W2L14C474MAT1S
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.47UF 4V X7R 0508
Foi de date: W2L14C474MAT1S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile W2L14C474MAT1S
Număr parc W2L14C474MAT1S Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.47UF 4V X7R 0508 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 192745 pcs Fișa cu date W2L14C474MAT1S.pdf
Tensiune - evaluat 4V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm) Serie IDC
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0508 (1220 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL (Multi-Terminal) descriere detaliata 0.47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
capacitanță 0.47µF Aplicații Bypass, Decoupling