W2A45C221MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A45C221MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: W2A45C221MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP ARRAY 220PF 50V X7R 0508
Foi de date: 1.W2A45C221MAT2A.pdf2.W2A45C221MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile W2A45C221MAT2A
Număr parc W2A45C221MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP ARRAY 220PF 50V X7R 0508 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 752379 pcs Fișa cu date 1.W2A45C221MAT2A.pdf2.W2A45C221MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură X7R Dimensiune / Dimensiune 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Serie IPC Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0508 (1220 Metric)
Numărul de condensatori 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.94mm) Material dielectric Ceramic
descriere detaliata 220pF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 0508 (1220 Metric) Tipul circuitului Isolated
capacitanță 220pF