W2A41C222MAT2F
AVX CorporationAVX Corporation
W2A41C222MAT2F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: W2A41C222MAT2F
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP ARRAY 2200PF 100V X7R 0508
Foi de date: 1.W2A41C222MAT2F.pdf2.W2A41C222MAT2F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile W2A41C222MAT2F
Număr parc W2A41C222MAT2F Producător AVX Corporation
Descriere CAP ARRAY 2200PF 100V X7R 0508 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5208 pcs Fișa cu date 1.W2A41C222MAT2F.pdf2.W2A41C222MAT2F.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură X7R Dimensiune / Dimensiune 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Serie IPC Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0508 (1220 Metric)
Numărul de condensatori 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.94mm) Material dielectric Ceramic
descriere detaliata 2200pF Isolated Capacitor 4 Array 100V X7R 0508 (1220 Metric) Tipul circuitului Isolated
capacitanță 2200pF