VC020105T150WP
AVX CorporationAVX Corporation
VC020105T150WP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VC020105T150WP
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului VARISTOR 12.8V 2A 0201
Foi de date: VC020105T150WP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VC020105T150WP
Număr parc VC020105T150WP Producător AVX Corporation
Descriere VARISTOR 12.8V 2A 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 238509 pcs Fișa cu date VC020105T150WP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 12.8V Tensiunea varistorului (Min) 10V
Tensiunea varistorului (Max) 15.6V Serie -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 0201 (0603 Metric)
Alte nume 478-5480-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount, MLCV
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 5.6V
AC Volt maxim 4V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 0.01J descriere detaliata 12.8V 2A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric)
Curent - Surge 2A Capacitate @ Frecventa 15pF @ 1kHz