TAP686M025FCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP686M025FCS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP686M025FCS
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 68UF 25V 20% RADIAL
Foi de date: TAP686M025FCS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TAP686M025FCS
Număr parc TAP686M025FCS Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 68UF 25V 20% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20508 pcs Fișa cu date TAP686M025FCS.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.354" Dia (9.00mm)
Serie TAP ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului N Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 800 mOhm
descriere detaliata 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 800 mOhm capacitanță 68µF