TAP685K035SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP685K035SCS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP685K035SCS
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 6.8UF 35V 10% RADIAL
Foi de date: TAP685K035SCS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TAP685K035SCS
Număr parc TAP685K035SCS Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 6.8UF 35V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120418 pcs Fișa cu date TAP685K035SCS.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia (6.00mm)
Serie TAP ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 478-1922
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului F
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.5 Ohm descriere detaliata 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 2.5 Ohm
capacitanță 6.8µF