TAP476M016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP476M016SCS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP476M016SCS
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 16V 20% RADIAL
Foi de date: TAP476M016SCS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TAP476M016SCS
Număr parc TAP476M016SCS Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 47UF 16V 20% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47584 pcs Fișa cu date TAP476M016SCS.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie TAP ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 478-8851
TAP476M016SCS-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului J
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.453" (11.50mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.3 Ohm descriere detaliata 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 1.3 Ohm
capacitanță 47µF