TAP476M010GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP476M010GSB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP476M010GSB
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 10V 20% RADIAL
Foi de date: TAP476M010GSB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TAP476M010GSB
Număr parc TAP476M010GSB Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 47UF 10V 20% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 135512 pcs Fișa cu date TAP476M010GSB.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.256" Dia (6.50mm)
Serie TAP ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului G Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.125" (3.18mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.453" (11.50mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.7 Ohm
descriere detaliata 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1.7 Ohm capacitanță 47µF