TAP225M035SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP225M035SCS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP225M035SCS
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 2.2UF 35V 20% RADIAL
Foi de date: TAP225M035SCS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TAP225M035SCS
Număr parc TAP225M035SCS Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 2.2UF 35V 20% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 332854 pcs Fișa cu date TAP225M035SCS.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia (4.50mm)
Serie TAP ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului B Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.295" (7.50mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 5 Ohm
descriere detaliata 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 5 Ohm capacitanță 2.2µF