TAP156M010SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP156M010SCS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP156M010SCS
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 15UF 10V 20% RADIAL
Foi de date: TAP156M010SCS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TAP156M010SCS
Număr parc TAP156M010SCS Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 15UF 10V 20% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 310694 pcs Fișa cu date TAP156M010SCS.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie TAP ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului D Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.7 Ohm
descriere detaliata 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 3.7 Ohm capacitanță 15µF