TAP155K050GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP155K050GSB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP155K050GSB
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 1.5UF 50V 10% RADIAL
Foi de date: TAP155K050GSB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TAP155K050GSB
Număr parc TAP155K050GSB Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 1.5UF 50V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 244066 pcs Fișa cu date TAP155K050GSB.pdf
Tensiune - evaluat 50V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie TAP ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului D Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.125" (3.18mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 6 Ohm
descriere detaliata 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 6 Ohm capacitanță 1.5µF