TAJS335M010RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS335M010RNJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAJS335M010RNJ
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 3.3UF 10V 20% 1206
Foi de date: TAJS335M010RNJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TAJS335M010RNJ
Număr parc TAJS335M010RNJ Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 3.3UF 10V 20% 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 281662 pcs Fișa cu date TAJS335M010RNJ.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie TAJ ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume TAJS335M010R
TAJS335M010R-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului S
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 8 Ohm descriere detaliata 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm
capacitanță 3.3µF