TAJS226M004RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS226M004RNJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAJS226M004RNJ
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 22UF 4V 20% 1206
Foi de date: TAJS226M004RNJ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TAJS226M004RNJ
Număr parc TAJS226M004RNJ Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 22UF 4V 20% 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4261 pcs Fișa cu date TAJS226M004RNJ.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie TAJ ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume TAJS226M004R
TAJS226M004R-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului S
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.5 Ohm descriere detaliata 22µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm
capacitanță 22µF