TAJC475M020SNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC475M020SNJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAJC475M020SNJ
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 4.7UF 20V 20% 2312
Foi de date: TAJC475M020SNJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TAJC475M020SNJ
Număr parc TAJC475M020SNJ Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 4.7UF 20V 20% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 662779 pcs Fișa cu date TAJC475M020SNJ.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie TAJ ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2312 (6032 Metric) Alte nume TAJC475M020S
TAJC475M020S-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului C
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric)
capacitanță 4.7µF