SR337C104MAT
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SR337C104MAT
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL
Foi de date: SR337C104MAT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SR337C104MAT
Număr parc SR337C104MAT Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81917 pcs Fișa cu date SR337C104MAT.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.150" W (9.91mm x 3.81mm) Serie SkyCap® SR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.250" (6.35mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.400" (10.16mm)
Caracteristici - descriere detaliata 0.1µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial
capacitanță 0.1µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SR341
SR341
Producători: Tripp Lite
Descriere: CABLE MANAGER 2U 19 INCH
In stoc: 6182 pcs
Descarca: SR341.pdf
RFQ
SR336
SR336
Producători: Tripp Lite
Descriere: PANEL FAN ROOF 120V QUAD
In stoc: 6594 pcs
Descarca: SR336.pdf
RFQ
SR340
SR340
Descriere: CABLE MANAGER 1U 19 INCH
Descarca: SR340.pdf
SR338
SR338
Descriere: PANEL 6-FANS ROOF 230V
Descarca: SR338.pdf
SR332
SR332
Descriere: PLATE STABILIZER FOR 25/42/47U
Descarca: SR332.pdf
SR32L500FE66
SR32L500FE66
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 0.0025 OHM 1% 3W RADIAL
Descarca: SR32L500FE66.pdf
SR344
SR344
Descriere: CABLE MANAGER VERT 6'
Descarca: SR344.pdf
SR342
SR342
Descriere: CABLE MANAGER HORIZ 1U 19 INCH
Descarca: SR342.pdf
SR333
SR333
Descriere: KIT BAYING FOR 25/42/47U RACKS
Descarca: SR333.pdf
SR331
SR331
Descriere: KIT BOLTDOWN FOR 25/42/47U RACKS
Descarca: SR331.pdf
SR337
SR337
Descriere: PANEL FAN RACK 3U 230V DUAL.
Descarca: SR337.pdf
SR343
SR343
Descriere: CABLE MANAGER VERT 6' COVERED
Descarca: SR343.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW