SR155E103MAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR155E103MAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SR155E103MAT
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL
Foi de date: SR155E103MAT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
35000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SR155E103MAT
Număr parc SR155E103MAT Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 842299 pcs Fișa cu date SR155E103MAT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serie SkyCap® SR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.100" (2.54mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.150" (3.81mm)
Caracteristici - descriere detaliata 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
capacitanță 10000pF Aplicații General Purpose