SCMR18C105MSBA0
AVX CorporationAVX Corporation
SCMR18C105MSBA0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCMR18C105MSBA0
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAPACITOR 1F 20% 5V THRU HOLE
Foi de date: 1.SCMR18C105MSBA0.pdf2.SCMR18C105MSBA0.pdf3.SCMR18C105MSBA0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCMR18C105MSBA0
Număr parc SCMR18C105MSBA0 Producător AVX Corporation
Descriere CAPACITOR 1F 20% 5V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 5V Toleranţă ±20%
terminare PC Pins Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Serie SCM ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 478-10016
Temperatura de Operare -40°C ~ 65°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
Spațiul de plumb 0.453" (11.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 150 mOhm @ 1kHz
descriere detaliata 1F (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 150 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C capacitanță 1F