SA101C511MAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA101C511MAA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SA101C511MAA
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 510PF 100V X7R AXIAL
Foi de date: SA101C511MAA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SA101C511MAA
Număr parc SA101C511MAA Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 510PF 100V X7R AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4483 pcs Fișa cu date SA101C511MAA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serie SpinGuard® SA
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Caracteristici - descriere detaliata 510pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial
capacitanță 510pF Aplicații General Purpose