SA101C102MAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA101C102MAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SA101C102MAC
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL
Foi de date: SA101C102MAC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SA101C102MAC
Număr parc SA101C102MAC Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 974964 pcs Fișa cu date SA101C102MAC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serie SpinGuard® SA
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Caracteristici - descriere detaliata 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial
capacitanță 1000pF Aplicații General Purpose