LP0805A2600ASTR
AVX CorporationAVX Corporation
LP0805A2600ASTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP0805A2600ASTR
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului LOW PASS FILTER 2600MHZ 0805 SMD
Foi de date: LP0805A2600ASTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LP0805A2600ASTR
Număr parc LP0805A2600ASTR Producător AVX Corporation
Descriere LOW PASS FILTER 2600MHZ 0805 SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 104416 pcs Fișa cu date LP0805A2600ASTR.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm) Serie LP0805
Clipoci - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad Tipul de montare Surface Mount
Pierdere de inserție 0.3dB Înălțime (Max) 0.044" (1.12mm)
Frecvență 2.6GHz Center Tip filtru Low Pass