FFV36C0136K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFV36C0136K-- Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FFV36C0136K--
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP FILM 13UF 10% 900VDC RAD 4LD
Foi de date: FFV36C0136K--.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FFV36C0136K--
Număr parc FFV36C0136K-- Producător AVX Corporation
Descriere CAP FILM 13UF 10% 900VDC RAD 4LD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5495 pcs Fișa cu date FFV36C0136K--.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 900V Tensiunea nominală - AC 150V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm) Serie FFV3
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Alte nume 478-2619
FFV36C0136K
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 13µF Film Capacitor 150V 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads capacitanță 13µF