F971E335MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971E335MBAHT3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F971E335MBAHT3
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411
Foi de date: 1.F971E335MBAHT3.pdf2.F971E335MBAHT3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F971E335MBAHT3
Număr parc F971E335MBAHT3 Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100151 pcs Fișa cu date 1.F971E335MBAHT3.pdf2.F971E335MBAHT3.pdf
Serie * ambalare Original-Reel®
Alte nume 478-12101-6 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
F971E335KBA
F971E335KBA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP TANT 3.3UF 25V 10% 1411
In stoc: 266897 pcs
Descarca: F971E335KBA.pdf
RFQ
F971E684KAA
F971E684KAA
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 0.68UF 25V 10% 1206
In stoc: 142294 pcs
Descarca: F971E684KAA.pdf
RFQ
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 3.3UF 10% 25V SMD
Descarca: F971E335KBA.pdf
F971E335MBA
F971E335MBA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP TANT 3.3UF 25V 20% 1411
Descarca: F971E335MBA.pdf
F971E475MCCHT3
F971E475MCCHT3
Descriere: CAP TANT 4.7UF 20% 25V 2312
Descarca: F971E475MCCHT3.pdf
Descriere: CAP TANT 3.3UF 20% 25V SMD