F971D105MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971D105MAAHT3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F971D105MAAHT3
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 1UF 20% 20V 1206
Foi de date: 1.F971D105MAAHT3.pdf2.F971D105MAAHT3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F971D105MAAHT3
Număr parc F971D105MAAHT3 Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 1UF 20% 20V 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 144490 pcs Fișa cu date 1.F971D105MAAHT3.pdf2.F971D105MAAHT3.pdf
Serie * ambalare Original-Reel®
Alte nume 478-12084-6 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
F971D105MAA
F971D105MAA
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 1UF 20V 20% 1206