F931V685MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F931V685MCC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F931V685MCC
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312
Foi de date: F931V685MCC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F931V685MCC
Număr parc F931V685MCC Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 305460 pcs Fișa cu date F931V685MCC.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie F93 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2312 (6032 Metric) Alte nume 478-8353-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului C
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.8 Ohm descriere detaliata 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm
capacitanță 6.8µF