F930J476MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930J476MBA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F930J476MBA
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411
Foi de date: F930J476MBA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F930J476MBA
Număr parc F930J476MBA Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 198629 pcs Fișa cu date F930J476MBA.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie F93 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Alte nume 478-8181-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.091" (2.30mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1 Ohm descriere detaliata 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 1 Ohm
capacitanță 47µF