F930J157MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930J157MBA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F930J157MBA
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1411
Foi de date: F930J157MBA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F930J157MBA
Număr parc F930J157MBA Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 393552 pcs Fișa cu date F930J157MBA.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie F93 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Alte nume 478-8161-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.091" (2.30mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 900 mOhm descriere detaliata 150µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm
capacitanță 150µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
F930J157MBA
F930J157MBA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1411
In stoc: 152124 pcs
Descarca: F930J157MBA.pdf
RFQ
F930J226MAA
F930J226MAA
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1206
In stoc: 196104 pcs
Descarca: F930J226MAA.pdf
RFQ
F930J157MBAAJ6
F930J157MBAAJ6
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1210