CWR29JC476KBHZ
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29JC476KBHZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWR29JC476KBHZ
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 10% 20V 2915
Foi de date: CWR29JC476KBHZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWR29JC476KBHZ
Număr parc CWR29JC476KBHZ Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 47UF 10% 20V 2915 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5653 pcs Fișa cu date CWR29JC476KBHZ.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serie Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 ambalare Bulk
Pachet / Caz 2915 (7338 Metric) Alte nume 1010-1136
1010-1136-MIL
TAZH476K020LBMB0800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Codul dimensiunii producătorului H
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.125" (3.17mm)
Caracteristici Military Rata de eșec B (0.1%)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 180 mOhm descriere detaliata 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm
capacitanță 47µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CWR29JC476KCHC
CWR29JC476KCHC
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 47UF 10% 20V 2915