CWR09KC475KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09KC475KB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWR09KC475KB
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214
Foi de date: CWR09KC475KB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWR09KC475KB
Număr parc CWR09KC475KB Producător AVX Corporation
Descriere CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6055 pcs Fișa cu date CWR09KC475KB.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serie Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 ambalare Bulk
Pachet / Caz 2214 (5634 Metric) Alte nume 1010-1054
1010-1054-MIL
TAZF475K025CBMB0800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului F
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.085" (2.16mm)
Caracteristici Military Rata de eșec B (0.1%)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.5 Ohm descriere detaliata 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2214 (5634 Metric) 2.5 Ohm
capacitanță 4.7µF