CDR12BG1R2ABUS
AVX CorporationAVX Corporation
CDR12BG1R2ABUS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR12BG1R2ABUS
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1.2PF 50V BG 0505
Foi de date: CDR12BG1R2ABUS.pdf
Statutul RoHs Solicitați verificarea inventarului / RoHS neconformă
  • Mesaj
Specificațiile CDR12BG1R2ABUS
Număr parc CDR12BG1R2ABUS Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1.2PF 50V BG 0505 Condiții libere de stare / stare RoHS Solicitați verificarea inventarului / RoHS neconformă
cantitate valabila 2963 pcs Fișa cu date CDR12BG1R2ABUS.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.057" (1.45mm) Coeficientul de temperatură BG
Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR12
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz 0505 (1313 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Caracteristici - Rata de eșec S (0.001%)
descriere detaliata 1.2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor BG 0505 (1313 Metric) capacitanță 1.2pF