C005YJ0R4PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
C005YJ0R4PBSTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C005YJ0R4PBSTR
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP THIN FILM 0.4PF 16V 01005
Foi de date: C005YJ0R4PBSTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C005YJ0R4PBSTR
Număr parc C005YJ0R4PBSTR Producător AVX Corporation
Descriere CAP THIN FILM 0.4PF 16V 01005 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 119775 pcs Fișa cu date C005YJ0R4PBSTR.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±0.02pF
Dimensiune / Dimensiune 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serie Accu-P® C005
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 01005 (0402 Metric)
Alte nume 478-7088-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.006" (0.15mm)
Caracteristici RF, High Q, Low Loss descriere detaliata 0.4pF Thin Film Capacitor 16V 01005 (0402 Metric)
capacitanță 0.4pF