6LT152KCJCA
AVX CorporationAVX Corporation
6LT152KCJCA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 6LT152KCJCA
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 3KV Y5P RADIAL
Foi de date: 6LT152KCJCA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 6LT152KCJCA
Număr parc 6LT152KCJCA Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1500PF 3KV Y5P RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2770 pcs Fișa cu date 6LT152KCJCA.pdf
Tensiune - evaluat 3000V (3kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Y5P (B)
Dimensiune / Dimensiune 0.512" Dia (13.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc capacitanță 1500pF