61V331KCECA
AVX CorporationAVX Corporation
61V331KCECA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 61V331KCECA
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 330PF 400VAC RADIAL
Foi de date: 61V331KCECA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 61V331KCECA
Număr parc 61V331KCECA Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 330PF 400VAC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4320 pcs Fișa cu date 61V331KCECA.pdf
Tensiune - evaluat 400VAC Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie -
Evaluări X1, Y1 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.157" (4.00mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc capacitanță 330pF