5AX100JBKCANM
AVX CorporationAVX Corporation
5AX100JBKCANM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5AX100JBKCANM
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 10PF 6KV NP0 RADIAL
Foi de date: 5AX100JBKCANM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 5AX100JBKCANM
Număr parc 5AX100JBKCANM Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 10PF 6KV NP0 RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5092 pcs Fișa cu date 5AX100JBKCANM.pdf
Tensiune - evaluat 6000V (6kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.591" Dia (15.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -30°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 10pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc capacitanță 10pF