2225SC103MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225SC103MAT1A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225SC103MAT1A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
Foi de date: 1.2225SC103MAT1A.pdf2.2225SC103MAT1A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2225SC103MAT1A
Număr parc 2225SC103MAT1A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4008 pcs Fișa cu date 1.2225SC103MAT1A.pdf2.2225SC103MAT1A.pdf
Tensiune - evaluat 1500V (1.5kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) capacitanță 10000pF