2225GC103MAT1C
AVX CorporationAVX Corporation
2225GC103MAT1C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225GC103MAT1C
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225
Foi de date: 2225GC103MAT1C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2225GC103MAT1C
Număr parc 2225GC103MAT1C Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3027 pcs Fișa cu date 2225GC103MAT1C.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) capacitanță 10000pF