2225GA152MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
2225GA152MAT9A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2225GA152MAT9A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 2KV C0G/NP0 2225
Foi de date: 1.2225GA152MAT9A.pdf2.2225GA152MAT9A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2225GA152MAT9A
Număr parc 2225GA152MAT9A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1500PF 2KV C0G/NP0 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3872 pcs Fișa cu date 1.2225GA152MAT9A.pdf2.2225GA152MAT9A.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) capacitanță 1500pF