22251C155MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
22251C155MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 22251C155MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1.5UF 100V X7R 2225
Foi de date: 1.22251C155MAT2A.pdf2.22251C155MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 22251C155MAT2A
Număr parc 22251C155MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1.5UF 100V X7R 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75310 pcs Fișa cu date 1.22251C155MAT2A.pdf2.22251C155MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.090" (2.29mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1.5µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) capacitanță 1.5µF