1825SC102MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1825SC102MAT3A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1825SC102MAT3A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1825
Foi de date: 1.1825SC102MAT3A.pdf2.1825SC102MAT3A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1825SC102MAT3A
Număr parc 1825SC102MAT3A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3942 pcs Fișa cu date 1.1825SC102MAT3A.pdf2.1825SC102MAT3A.pdf
Tensiune - evaluat 1500V (1.5kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) capacitanță 1000pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1825SC102MAT1A\SB
1825SC102MAT1A\SB
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1825
In stoc: 4291 pcs
Descarca: 1825SC102MAT1A\SB.pdf
RFQ
1825SC102MAT3A\SB
1825SC102MAT3A\SB
Producători: AVX Corporation