1812SC822MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812SC822MAT1A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812SC822MAT1A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 1.5KV X7R 1812
Foi de date: 1.1812SC822MAT1A.pdf2.1812SC822MAT1A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1812SC822MAT1A
Număr parc 1812SC822MAT1A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 8200PF 1.5KV X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4173 pcs Fișa cu date 1.1812SC822MAT1A.pdf2.1812SC822MAT1A.pdf
Tensiune - evaluat 1500V (1.5kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 8200pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) capacitanță 8200pF