1812GC152MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1812GC152MAT3A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1812GC152MAT3A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 2KV X7R 1812
Foi de date: 1.1812GC152MAT3A.pdf2.1812GC152MAT3A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1812GC152MAT3A
Număr parc 1812GC152MAT3A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 1500PF 2KV X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188136 pcs Fișa cu date 1.1812GC152MAT3A.pdf2.1812GC152MAT3A.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.100" (2.54mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) capacitanță 1500pF