18121C124MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18121C124MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 18121C124MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812
Foi de date: 18121C124MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 18121C124MAT2A
Număr parc 18121C124MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 372921 pcs Fișa cu date 18121C124MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă 0.12µF
Grosime (Max) X7R Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Serie -
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Evaluări - Polarizare 1812 (4532 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 18121C124MAT2A
Stil de plumb 0.040" (1.02mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
Descriere extinsă 0.12µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812