1808PC103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1808PC103MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808PC103MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 250V X7R 1808
Foi de date: 1808PC103MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1808PC103MAT2A
Număr parc 1808PC103MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 10000PF 250V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 759579 pcs Fișa cu date 1808PC103MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.087" (2.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - descriere detaliata 10000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
capacitanță 10000pF Aplicații General Purpose