1808GA271MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
1808GA271MAT9A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808GA271MAT9A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 270PF 2KV NP0 1808
Foi de date: 1.1808GA271MAT9A.pdf2.1808GA271MAT9A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808GA271MAT9A
Număr parc 1808GA271MAT9A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 270PF 2KV NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6057 pcs Fișa cu date 1.1808GA271MAT9A.pdf2.1808GA271MAT9A.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.080" (2.03mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 270pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) capacitanță 270pF