1808CC153MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
1808CC153MAT9A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1808CC153MAT9A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808
Foi de date: 1.1808CC153MAT9A.pdf2.1808CC153MAT9A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1808CC153MAT9A
Număr parc 1808CC153MAT9A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5181 pcs Fișa cu date 1.1808CC153MAT9A.pdf2.1808CC153MAT9A.pdf
Tensiune - evaluat 630V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.080" (2.03mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 0.015µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) capacitanță 0.015µF